Zhduket një person në Rahovec

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Rahovec

Më: 13 shtator 2023 Në ora: 08:38
Foto ilustrim

Policia ka njoftuar për zhdukjen e një burri në Rahovec.

Policia është duke e hetuar rastin.

“Rahovec 12.09.2023 – 11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar policinë se viktima mashkull kosovar ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Rasti në procedure hetimore”, thuhet në njoftim. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat