Shpërthimi në Lipjan: Pas gruas vdes edhe burri

Kronikë e zezë

Shpërthimi në Lipjan: Pas gruas vdes edhe burri

Më: 19 shtator 2023 Në ora: 09:30
Foto ilustrim

Para disa javësh në një shtëpi në fshatin Leletiq të Lipjanit pati ndodhur një shpërthim ku janë lënduar rëndë dy persona, një grua dhe një burrë.

Të shtunën, lëndimeve të rënda nuk mundi t’u mbijetoi gruaja, një shtetase e huaj.

E të hënën, vdiq edhe burri, njofton policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat