Rrahen dy policë në Kaçanik, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Rrahen dy policë në Kaçanik, arrestohet i dyshuari

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Në mesnatës e së premtes dy zyrtarë policorë janë kanosur dhe sulmuar fizikisht nga një person.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në rrugën “Emin Duraku” në Kaçanik.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat