Më shumë se tre orë e bllokuar, nxirret nga automjeti 27-vjeçarja që u përplas me shtyllën në Shkodër

Kronikë e zezë

Më shumë se tre orë e bllokuar, nxirret nga automjeti 27-vjeçarja që u përplas me shtyllën në Shkodër

Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 00:17
Ilustrim

Pas më shumë se tre orësh, është nxjerrë nga automjeti, 27-vjeçarja që u përplas me shtyllën elektrike në fshatin Zues në Shkodër.

Mësohet se ajo është transportuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Në vijim të informacionit të dhënë pak më parë, për aksidentin e ndodhur në fshatin Zues, për një automjet që ishte përplasur me një shtyllë elektrike, në anë të rrugës, ju informojmë se shtetasja është  nxjerrë nga automjeti nga zjarrfikësit dhe shërbimet e  Policisë,  dhe është transportuar në  spital jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Kujtojmë që si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar edhe dy pasagjeret. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat