Digjet lokali i “Burger King” në Prishtinë

Kronikë e zezë

Digjet lokali i “Burger King” në Prishtinë

Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 11:22
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në mëngjesin e sotëm është kapluar nga zjarri Burger Kingu që ndodhet tek kompleksi i “Ramiz Sadikut”, në Prishtinë.

Sipas rapotimeve, punëtorët kanë dalur jashtë objektit.

Aktualisht nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur ekipet e zjarrëfiksëve si dhe ato të policisë së Kosovës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat