Gjuajti me armë gjastë festës së pavarësisë, i bastistet shtëpia

Kronikë e zezë

Gjuajti me armë gjastë festës së pavarësisë, i bastistet shtëpia

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 08:36
Foto ilustrim

Policia ka identifikuar dhe shoqëruar në stacionin policor të dyshuarin i cili kishte shtënë me armë në ahengun e festës së pavarësisë.

Sipas policisë, i dyshuari vullnetarisht ka dorëzuar armën dhe në konsultim me prokurorin është bërë bastisja e shtëpisë së të dyshuarit dhe objekteve përcjellëse por nuk është gjetur asgjë e dyshimtë.

Ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në Shtime.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat