Policia arreston dy persona të kërkuar

Kronikë e zezë

Policia arreston dy persona të kërkuar

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 09:17
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të kërkuar.

Në raportin e Policisë, thuhet se të dy kishin urdhërarrest nga Gjykata.

“Prishtinë / 20.02.2024 – 21:30. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit i kërkuari mashkull kosovar. Prishtinë / 21.02.2024 – 14:26.

Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit i kërkuari mashkull kosovar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat