Kondukteri konfrontohet me një nxënës të shkollës së mesme

Kronikë e zezë

Kondukteri konfrontohet me një nxënës të shkollës së mesme

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 09:39
Foto nga vendi i ngjarjes

Një konfrontim fizik ka ndodhur mes kondukterit të linjës 4 në Prishtinë dhe një nxënësi të shkollës së mesme.

Nga pamjet e dërguara në redaksinë e Indeksonline thuhet se ngjarja ka ndodhur paraditën e djeshme afër gjimnazit “Gjin Gazulli”.

Nuk dihet arsyeja se çfarë e ka shkaktuar këtë incident të momentit.

Media ka nisur pyetje për detaje të reja rreth rastit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat