​Aksident trafiku në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Aksident trafiku në Prishtinë

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 19:40
Pamje nga aksidenti

​Aksident trafiku në Prishtinë.

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën “Rrustem Statovci” në kryeqytet.

Media ka siguruar një fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet se në aksident janë të përfshira dy vetura, ku njëra prej tyre është taksi.

Aty shihet se nuk ka të lënduar dhe se bëhet fjalë vetëm për dëme materiale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat