Aksident në hyrje të Mitrovicës, lëndohen tre persona

Kronikë e zezë

Aksident në hyrje të Mitrovicës, lëndohen tre persona

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 22:01
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodh para pak minutash në hyrje të Mitrovicës.

Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar tre persona, ndërkaq të përfshira janë dy vetura.

Lajmin e ka konfirmuar edhe Policia për rajonin e Mitrovicës.

“Rreth orës 20:17, është raportuar për një aksident trafiku i shkaktuar në rrugën nacionale në hyrje të Mitrovicës. Në aksident janë përfshirë dy vetura, si pasojë e aksidentit tre persona kanë kërkuar tretman mjekësor”, thuhet në përgjigjen e Policisë.

Në vendin e ngjarjes përveç policisë dhe ambulancës janë parë edhe zjarrfikësit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat