Rrëmbehet një person dhe dërgohet në një mal në afërsi të Prishtinës, policia zbulon çka ndodhi pas disa orësh

Kronikë e zezë

Rrëmbehet një person dhe dërgohet në një mal në afërsi të Prishtinës, policia zbulon çka ndodhi pas disa orësh

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Policia ka pranuar një informatë nga një qytetar se një shok i tij është rrëmbyer nga një person dhe i njëjti është dërguar në një mal në afërsi të Prishtinës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të hënën në rrugën “Fadil Vata”, në Prishtinë.

Tutje bëhet e ditur se njësitë e hetimeve rajonale janë duke e trajtuar rastin.

“Njësitë policore kanë filluar ta trajtojnë rastin. Pas disa orësh personi që dyshohet se ka qenë i rrëmbyer është paraqitur në stacion policor. Njësitë e hetimeve rajonale janë duke e trajtuar rastin”, thuhet në raport.

Ndërkaq, siç bëhet e ditur nuk raportohet për të arrestuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat