Arrestohet pejani pasi sulmoi bashkëshorten, viktima dërgohet te prindërit

Kronikë e zezë

Arrestohet pejani pasi sulmoi bashkëshorten, viktima dërgohet te prindërit

Më: 10 prill 2024 Në ora: 10:38
Foto ilustrim

Policia në Pejë ka arrestuar një të dyshuar.

Raportohet se i njëjti pas një mosmarrëveshjeje në familje e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është dërguar te prindërit e saj.

Ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat