Rrihet nga tre persona që i vjedhin portofolin dhe telefonin, policia po e heton rastin

Kronikë e zezë

Rrihet nga tre persona që i vjedhin portofolin dhe telefonin, policia po e heton rastin

Më: 10 prill 2024 Në ora: 10:39
Foto ilustrim

Një person në Gjilan ka raportuar në polici se mbrëmë në rrugën “Ali Huruglica” tre persona të panjohur, njëri prej tyre me armë në brez, e kanë sulmuar fizikisht dhe i kanë grabitur portofolin me 200 euro para të gatshme dhe një telefon.

Atajanë larguar në drejtim të panjohur.

Organet e rendit njoftojnë se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Ai ka pranuar tretman mjekësor në spitalin rajonal në Gjilan.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat