Tentim vrasje në Gjakovë

Kronikë e zezë

Tentim vrasje në Gjakovë

Më: 19 prill 2024 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Një tentim vrasje ka ndodhur dje në Gjakovë ku janë përfshirë disa meshkuj dhe janë arrestuar tre të dyshuar.

Atyre i janë gjetur armë zjerri që kanë përodrur në këtë rast.

Njoftimi i Policisë:

Lidhur me rastin, me 18.04.2024 janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë dhe janë konfiskuar dy armë zjarri që dyshohet të jenë përdorur në rast. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat