Zhduket një person në Shtime, policia nis hetimet

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Shtime, policia nis hetimet

Më: 21 prill 2024 Në ora: 09:40
Foto ilustrim

Një person është raportuar i zhdukur në Shtime më 20 prill.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se një burrë tjetër e ka raportuar rastin në fjalë duke thënë viktima është larguar nga objekti ku ndodheshin dhe nuk ka më njohuri për vendndodhjen e tij.

Rasti është në procedurë hetimore. 

Policia po merret me rastin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat