Arrestohen tre persona në Drenas pasi e sulmuan një zyrtar policor

Kronikë e zezë

Arrestohen tre persona në Drenas pasi e sulmuan një zyrtar policor

Më: 21 prill 2024 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Tre persona janë arrestuar në Drenas dje.

Kjo pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje në trafik kanë kanosur, si dhe kanë tentuar ta sulmojnë një zyrtar policor.

Ky i fundit ishte jashtë detyrës zyrtare.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat