Kanosin policët në Prishtinë, dërgohen në mbajtje dy persona

Kronikë e zezë

Kanosin policët në Prishtinë, dërgohen në mbajtje dy persona

Më: 14 maj 2024 Në ora: 10:45
Foto ilustrim

Dy persona kanë kanosur zyrtarët policorë në Prishtinë.

Sipas raportit 24 orësh, kanosja ka ndodhur gjatë trajtimit të një rasti që ka ndodhur në mes të disa personave, dy të dyshuarit meshkuj kosovarë kanë kanosur zyrtarët policor.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Ai ka udhëzuar që rasti të inicohet si më lartë dhe dy të dyshuarit të dërgohen në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat