Gjakovë: Arrestohen dy të dyshuar lidhur me vrasjen në tentativë në fshatin Babaj të Bokës

Kronikë e zezë

Gjakovë: Arrestohen dy të dyshuar lidhur me vrasjen në tentativë në fshatin Babaj të Bokës

Më: 18 maj 2024 Në ora: 08:56
Foto ilustrim

Policia ka identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar lidhur me vrasjen në tentativë në fshatin Babaj i Bokës, Gjakovë.

Ajo ka ndodhur me 6 maj të këtij viti.

Arrestimi i tyre u realizua këtë të premte.

Me vendim të prokurorit të arrestuarit janë dërguar në mbajtje, njofton policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat