Vjedhje e rëndë në Graçanicë: Stoli ari, para dhe 11 ora

Kronikë e zezë

Vjedhje e rëndë në Graçanicë: Stoli ari, para dhe 11 ora

Më: 19 maj 2024 Në ora: 08:33
Foto ilustrim

Një burrë në Graçanicë ka raportuar se dikush ka hyrë në shtëpinë e tij dhe i ka vjedhur stoli ari, para dhe 11 ora dore.

"Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur stoli ari, para dhe 11 ora dore", thuhet në njoftimin e policië.

Vlera e gjësendeve të vjedhura nuk dihet.

Rasti është duke u hetuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat