Policia jep detaje të reja nga rrahja e anëtarëve në Shtime - njëri nga të lënduarit u dërgua në QKUK

Kronikë e zezë

Policia jep detaje të reja nga rrahja e anëtarëve në Shtime - njëri nga të lënduarit u dërgua në QKUK

Më: 20 maj 2024 Në ora: 09:02
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për rastin e dhunës në familje që ka ndodhur ditën e diel.

Në raportin e policisë thuhet se tre persona tashmë kanë pranuar tretman mjekësor në Shtime, ndërsa njëri është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë.

Shtime / 12.05.2024-19:30. Tre viktima, dy meshkuj dhe një femër kosovare kanë pranuar tretman mjekësor në QKMF- Shtime, pasi që të njëjti dyshohet se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore. Njëri prej tyre është dërguar në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm”, thuhet në njoftim.

Policia shton tutje se rasti duke u hetuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat