Digjet një vilë në Podujevë

Kronikë e zezë

Digjet një vilë në Podujevë

Më: 22 maj 2024 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

Të martën një person ka raportuar që i është djegur villa e tij në Podujevë.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri vila (pushimorja) e tij e cila ishte e pabanuar”.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante si dhe eksperti i zjarreve”.

“Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Rasti nën hetime”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat