Gruaja raporton në polici se ndaj saj është ushtruar dhunë për tre muaj radhazi

Kronikë e zezë

Gruaja raporton në polici se ndaj saj është ushtruar dhunë për tre muaj radhazi

Më: 23 maj 2024 Në ora: 11:29
Foto ilustrim

Një grua në Lipjan ka raportuar se i dyshuari në vazhdimësi i ka shkaktuar dhunë fizike dhe dhe psiqike.

I dyshuari ndodhet në arrati.

Njoftimi i policisë:

Lipjan janar-mars 2024. Me 22.05.2024 viktima femër kosovare, ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar, në vazhdimësi është duke i shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj. I dyshuari nuk është takuar dhe gjendet në arrati.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat