Rrahu gruan, arrestohet burri në Lipjan

Kronikë e zezë

Rrahu gruan, arrestohet burri në Lipjan

Më: 24 maj 2024 Në ora: 09:08
Ilustrim

Një burrë është arrestuar dhe dërguar në mbajtje pasi i kishte shkaktuar dhunë fizike dhe psikike bashkëshortes së tij.

Sipas raportit të Policisë, rasti është raportuar pasditen e së enjtes derisa është cilësuar si dhunë në familje.

“Lipjan 23.05.2024 – 03:20. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se kishte shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat