Gjendet burri që ishte zhdukur para dhjetë ditësh në Prizren

Kronikë e zezë

Gjendet burri që ishte zhdukur para dhjetë ditësh në Prizren

Më: 25 maj 2024 Në ora: 09:12
Policia

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur personi që ishte raportuar i zhdukur më 15 maj në Prizren.

Sipas Policisë, gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe i njëjti është kthyer tek familja e tij.

“Malësi e Re, Prizren 15.05.2024 – Koha e panjohur.

Me datë 23.05.2024 rreth orës 18:20 është gjetur personi mashkull kosovar i cili më herët kishte qenë i raportuar si i zhdukur, gjendja shëndetësore e tij raportohet të jetë e mirë. I njëjti është kthyer tek familja e tij”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat