Zhduket një grua në Prizren

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Prizren

Më: 28 maj 2024 Në ora: 10:11
Foto ilustrim

Është raportuar një grua e zhdukur në Prizren.

Policia njofton se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

“Prizren / 27.05.2024-15:00.  Një mashkull kosovar ka raportuar se viktima femer kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj.

Rasti eshte inicuar dhe po hetohet nga njesitet kompetente”, thuhet në njoftim. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat