Arrestohet një femër në Malishevë, dyshohet se sulmoi fizikisht familjaren e saj

Kronikë e zezë

Arrestohet një femër në Malishevë, dyshohet se sulmoi fizikisht familjaren e saj

Më: 29 maj 2024 Në ora: 09:27
Foto ilustrim

Një femër është arrestuar në Malishevë.

Ajo dyshohet se të hënën e kishte sulmuar fizikisht dhe psiqikisht familjaren e saj.

Në njoftimin e policisë thuhet se ngjarja kishte ndodhur pas një mosmarrëveshje mes tyre.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat