Aksident trafiku mes dy veturave në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Kronikë e zezë

Aksident trafiku mes dy veturave në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Më: 29 maj 2024 Në ora: 14:51
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çasteve në autostradën Ibrahim Rugova, saktësisht në fshatin Trudë.

Raportohet se veturat kanë pësuar dëme të konsiderueshme materiale ndërsa për gjendjen shëndetësore të të lënduarve ende nuk dihet.

Derisa nga pamjet njëra nga veturat shihet se i përket një kompanie të sigurimeve.

Policia e trafikut ka pranuar informatën për aksidentin dhe është nisur drejt vendit të ngjarjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat