Arrestohet gjakovari, keqtrajtoi gruan

Kronikë e zezë

Arrestohet gjakovari, keqtrajtoi gruan

Më: 6 qershor 2024 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Është arrestuar i dyshuari kosovar në Gjakovë.

Kjo për arsye se e kishte keqtrajtuar fizikisht viktimën femër kosovare.

Viktima është dërguar dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat