Aksident i çuditshëm në Gjilan

Kronikë e zezë

Aksident i çuditshëm në Gjilan

Më: 7 qershor 2024 Në ora: 14:58
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në Slivovë, rrugës për Gjilan.

Një veturë ka përfunduar jashtë rrugës, duke u përplasur me një shtëpi.

Përveç dëmeve materiale nuk është njoftuar për persona të lënduar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat