Podujevë: Arrestohet një person, dyshohet se kanosi një burrë dhe një grua

Kronikë e zezë

Podujevë: Arrestohet një person, dyshohet se kanosi një burrë dhe një grua

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 11:24
Foto ilustrim

Është arrestuar një person në Podujevë, pasi dyshohet se ka kanosur një burrë dhe një grua.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte kanosur dy viktimat, një mashkull dhe një femër (të dy kosovarë).

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat