Zhduket një femër në Gjilan

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Gjilan

Më: 14 qershor 2024 Në ora: 09:45
Ilustrim

Një person ka njoftuar policinë se viktima femër ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rasti ka ndodhur në Gjilan.

Sipas raportit të policisë, lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar.

“Gjilan / 10.06.2024 – 07:00. Më 13.06.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat