Sulmohet me thikë një person në Suharekë

Kronikë e zezë

Sulmohet me thikë një person në Suharekë

Më: 14 qershor 2024 Në ora: 09:46
Ilustrim

Një person të enjten në Suharekë ka pësuar lëndime trupore, pasi që është qëlluar me thikë nga disa persona të panjohur.

Sipas policisë, viktima është dërguar për trajtim mjekësor, dhe rasti është në procedurë hetimore.

“13.06.2024 – 22:10. Një mashkull kosovar ka pësuar lëndime trupore pasi është qëlluar me thikë nga person/a të dyshuar panjohur për të.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, rasti në procedurë hetimore.”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat