Burri raporton në Polici zhdukjen e bashkëshortes dhe vajzës së tyre

Kronikë e zezë

Burri raporton në Polici zhdukjen e bashkëshortes dhe vajzës së tyre

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 08:42
Foto ilustrim

Një burrë nga Jabllanica ka raportuar në Polici zhdukjen e bashkëshortes dhe vajzës së tyre.

Sipas Policisë, i njëjti ka njoftuar se dy vikimat kanë dalë nga shtëpia dhe se nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

“Rr. Dëshmorët e 6 Prillit, Jabllanicë 14.06.2024-17:30.

Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se dy viktimat bashkëshortja me vajzën e tyre janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre. Rasti nen hetime”, thuhet në njoftim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat