Aksident në Gllamnik – lëndohen katër persona, dërgohen në QKUK për trajtim

Kronikë e zezë

Aksident në Gllamnik – lëndohen katër persona, dërgohen në QKUK për trajtim

Më: 17 qershor 2024 Në ora: 23:12
Foto ilustrim

Aksidentet e trafikut kohëve të fundit janë shtuar në rrugët e vendit, ku në të shumtën e rasteve po përfundojnë me lëndime trupore.

Një i tillë ka ndodh pak më parë edhe në Gllamnik të Podujevës.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe dy këmbësorë, ku për pasojë këta të fundit dhe dy shoferët e veturave kanë pësuar lëndime.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Ndërsa, Policia ende nuk ka dalë me raport zyrtar për aksidentin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat