Zhduket një burrë nga Rahoveci

Kronikë e zezë

Zhduket një burrë nga Rahoveci

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 11:18
Foto ilustrim

Një grua nga Rahoveci, ka raportuar në Policinë e Kosovës, se burri i saj, është larguar më datë 11 qershor nga shtëpia.

Sipas ankesës së saj, ai është larguar dhe nuk dihet ende asgjë për vendndodhjen e tij.

Policia sipas raportit 24 orësh, e cilëson rastin si person të zhdukur.

”Rahovec 11.06.2024-09:00. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat