Aksident në Fier/ Makina përplas biçikletën, një i lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Fier/ Makina përplas biçikletën, një i lënduar

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 19:53
Ilustrim

Aksident në Fier/ Makina përplas biçikletën, një i lënduar

Një makinë përplasi një biçiklist në aksin rrugor Fier -Qafë Koshovicë.

Drejtuesi i biçikletës ka marrë lëndime, ndërsa është dërguar në spitalin e Fierit ku po merr mjekim.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat