Zhduket një vajzë në Ferizaj

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Ferizaj

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 10:07
Foto ilustrim

Një burrë ka raportuar në polici zhdukjen e vajzës së tij në Ferizaj.

Në raportin e policisë thuhet se vajza është larguar në drejtim të panjohur dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

“Ankuesi  mashkull kosovar, ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare, është larguar në drejtim të panjohur dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti nën hetime”, thuhet tutje në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat