Arta Bajrami lanson duetin me Don Arbas “Halita”

Mediale Vip

Arta Bajrami lanson duetin me Don Arbas “Halita”

Më: 24 janar 2021 Në ora: 17:43
Arta Bajrami dhe Don Arbas

Don Arbas dhe Arta Bajrami kanë sjellë projektin e ri muzikor.

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Arta Bajrami ka lansuar këngën e re me titull “Halita”.

Për tekstin e kësaj kënge u përkujdes MUMA, ndërsa producent është Don Arbas.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Arta Bajrami dhe Don Arbas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat