Sara Hoxha publikon një fotografi pa makijazh dhe nuk do ta besoni se si duket

Mediale Vip

Sara Hoxha publikon një fotografi pa makijazh dhe nuk do ta besoni se si duket

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 09:12
Sara Hoxha

Partnerja e Ledrit duket shumë bukur edhe pa makijazh.

Sarës i është kërkuar fansat që të publikoi një imazh pa efekte.

“Na trego pak fytyrën pa efekte”, ka shkruar fansja teksa ajo i është përgjigjur.

Sara ka publikuar një fotografi duke mbajtur vajzën në duar, “Po ç’të shohësh, ka shkruar në foto.

Ndryshe, Sara Hoxha me anë të rubrikës “Ask me a question” në Instagram është pyetur nga fansat shumë pyetje duke mos munguar edhe ato që kanë të bëjnë me Ledrin dhe vajzën e tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat