Fifi publikon një fotografi nga shtrati me Fation Kuqarin

Mediale Vip

Fifi publikon një fotografi nga shtrati me Fation Kuqarin

Më: 2 mars 2021 Në ora: 21:29
Fifi dhe Fationi

Këngëtarja nuk ka zbuluar detaje nga postimi i fundit për fansat e saj.

Javë më parë janë ngritur dyshime se dyshja janë në një lidhje dashurie

Megjithatë, Fifi nuk ka dhënë ndonjë deklaratë lidhur me këtë  por postimi i fundit i saj mund të aludon se ka diçka mes tyre.

Artistja shqiptare ka shkruar një mbishkrim në postimin e saj dhe më sa duket është teksti i këngës dhe protagonist i klipit është ish-konkurrenti i “Përputhen”.

“Kanihere e boj mik idiotsin .. po para teje dreqi ik e bohna kanarine, ka shkruar Fifi

Ndryshe, se çka po përgatitin Fifi dhe Fationi do e mësojmë ditëve në vazhdim

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat