“Reper që nga viti 1999”, Majk ndan fotografinë nga fëmijëria

Mediale Vip

“Reper që nga viti 1999”, Majk ndan fotografinë nga fëmijëria

Më: 8 mars 2021 Në ora: 20:53
Majk

Majk ka postuar një fotografi nga koha kur ishte ende fëmijë.

Një ndër emrat më të suksesshëm të industrisë së muzikës vendore dhe njëherësh shumë i kërkuar është edhe reperi i njohur shqiptar Majku.

Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale prej ku edhe shpesh ndan foto apo video nga përditshmëria.

Së fundmi reperi ka postuar në llogarinë zyrtare një ofotografi ku dëshmoi se ai ishte i lindur për t`u bërë reper. Në imazhin e postuar nga arkiva reperi shihet i veshur me rroba të gjera teksa pozon krah 2 shokëve.

“Reper që nga viti 1999”, shkroi ai ndërsa duket se nuk ka ndryshuar thuajse aspak nga fëmijëria dhe ngjason mjaft shumë me djalin e tij.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat