Për’puthen +40/ I martuar 3 herë dhe i dënuar për dhunë në familje, Armando: Ja si është e vërteta

Mediale Vip

Për’puthen +40/ I martuar 3 herë dhe i dënuar për dhunë në familje, Armando: Ja si është e vërteta

Më: 14 mars 2021 Në ora: 06:04
Armando

Armando është bërë pjesë e Për’puthen +40 dhe ka sqaruar lajmet që kanë qarkulluar në lidhje me jetën e tij se ka qenë i martuar 3 herë dhe është dënuar për dhunë në familje.

Ai ka marrë edhe dokumentin me vete për të vërtetuar se nuk ka qenë asnjëherë i martuar.

“Dua t’i hedh poshtë si një neveri e madhe dhe dashakeqe.

Nuk kam asnjë lidhje me ato që shikoni e dëgjoni në rrjete sociale. Jam i padënuar, i pamartuar më parë, jam arsimtar dhe dëshmoj të kundërtën edhe në dokumentacion.

Nuk kam qenë kurrë në jetën time i martuar. Nëse do isha, do të rezultoja i divorcuar në dokumente zyrtare. Jam tip gazmor, i qeshur, e marr jetën me sportivitet dhe këtë herë ka qenë rasti për tu gajasur fare”, tha Armando.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat