Shyqyr që e bëre një foto veshur – i shkruan komentuesi Festa Qoqajt

Mediale Vip

Shyqyr që e bëre një foto veshur – i shkruan komentuesi Festa Qoqajt

Më: 21 mars 2021 Në ora: 15:34
Festa Qoqaj

Festa Qoqaj është një ndër moderatoret e reja të skenës televizive, por ajo për një kohë të shkurtër arriti të fitojë vëmendjen e të gjithëve.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpesh imazhe të nxehta duke provokuar kështu ndjekësit e saj.

Bukuroshja është shumë e komentuar dhe ka afër 200 mijë ndjekës në Instagram, të cilët e pëcjellin atë në secilin veprim.

Ajo që ka rënë në sy nga një komentuese e saj është publikimi i fundit ku Festa shihet e veshur.

“Shyqyr një foto vesh” është komenti nga një ndjekëse e saj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat