Pas lajmit se iu dogj vetura, Françeska ‘ngacmon’ ndjekësit me foto nga vaska

Mediale Vip

Pas lajmit se iu dogj vetura, Françeska ‘ngacmon’ ndjekësit me foto nga vaska

Më: 30 mars 2021 Në ora: 18:27
Françeska Jaçe

Modelja provokon me të brendshme pranë vaskës.

Në medie së fundi u raportua se modeles Françeska Jaçe iu dogj vetura në Vlorë.

Vetura e tipit “Range Rover” thuhej se i përkiste pikërisht Françeskës dhe nuk dihet se si erdhi deri tek incidenti.

Por, ajo nuk ka preferuar të reagojë për këtë çështje, vetëm se publikoi foto duke u relaksuar pranë vaskës.

Françeska pozoi në banjo, teksa shihej e veshur me të brendshme të zeza, duke theksuar linjat trupore.

Si lokacion, ajo e etiketoi Brazilin, por nuk dihet nëse vërtet gjendet atje momentalisht.

Image
 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat