Kate Winslet bën deklaratën ‘bombë’: Unë njoh katër aktorë që fshehin faktin se janë homoseksualë

Mediale Vip

Kate Winslet bën deklaratën ‘bombë’: Unë njoh katër aktorë që fshehin faktin se janë homoseksualë

Më: 5 prill 2021 Në ora: 11:25
Kate Winslet

Aktorja Kate Winslet tha se njeh të paktën katër njerëz nga bota e aktrimit në Hollywood që kanë frikë të thonë publikisht se janë homoseksualë.

Kohët e fundit,  një aktor apo aktore e famshme, i pranoi agjentit të tij se ishte biseksual, për të cilën ai mori një përgjigje nga e cila Kate ishte befasuar.

"Unë e kuptoj që ju jeni biseksual, por nuk do ta thoja publikisht," tha agjenti.

"Unë mund të mendoj për të paktën katër aktorë që fshehin seksualitetin e tyre. Është e dhimbshme sepse kanë frikë se njerëzit do ta zbulojnë" - komentoi Kate dhe e quajti industrinë e filmit "dënuese, diskriminuese dhe homofobe", shkruan "Unilad".

'Emonit' është një film i ri me protagonist Winslet dhe karakteri i saj ka një marrëdhënie sekrete me një grua tjetër të luajtur nga Sooraj Ronan.

"Është e mahnitshme se sa njerëz përqendrohen në skenat e dashurisë në film sepse ka dy gra në rol", shtoi ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat