“Lucky, Me Fat”, një këngë me një klip artistik nga Klajdi Musabelliu

Mediale Vip

“Lucky, Me Fat”, një këngë me një klip artistik nga Klajdi Musabelliu

Më: 14 prill 2021 Në ora: 22:28
Klajdi Musabelliu

Javë më parë, Klajdi Musabelliu e ka publikuar këngën e re, të cilën e ka titulluar “Lucky, Me Fat” dhe e ka kompletuar me videoklip.

Klipi që e shoqëron këngën është në formë të një videoanimacioni artistik që e plotëson në mënyrën më të mirë këtë baladë.

Vet këngëtari është kujdesur për ta bërë muzikën e kësaj kënge, si edhe për ta shkruar tekstin.

Sa i përket orkestrimit, miksimit dhe masterizimit, për këtë pjesë është kujdesur Arbër Kocllari.

Ndërkaq, Elton Vogli e ka bërë videoanimacionin që e shoqëron këngën “Lucky, Me Fat”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat