Maya: Nuk kam asnjë operacion plastik, po gënjeva nuk më ndodh gjë se nuk mbaj ramazan

Mediale Vip

Maya: Nuk kam asnjë operacion plastik, po gënjeva nuk më ndodh gjë se nuk mbaj ramazan

Më: 18 prill 2021 Në ora: 07:35
Maya

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore ka qenë e ftuar në #EXPULS përballë gazetarit Ronaldo Sharka.

E pyetur nëse ka ndërhyerje plastike në fytyrë, ajo tha se nuk ka asgjë, vetëm diçka të vogël pas veshit:

Ronaldo Sharka: Mos gënje se jemi në muaj ramazani.

Maya: Nuk mbaj ramazan dhe nuk më gjen gjë, vetëm po u betove mbi kuran…

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat