Efehan feston 2-vjetorin, Almeda publikon foto nga festa dhe i dedikon fjalët më të bukura

Mediale Vip

Efehan feston 2-vjetorin, Almeda publikon foto nga festa dhe i dedikon fjalët më të bukura

Më: 5 maj 2021 Në ora: 23:00
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, Efehan

I vogli i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman, Efehan, feston sot 2-vjetorin e lindjes. Për këtë ditë speciale në shtëpinë e tyre është organizuar një festë, të cilën vogëlushi me siguri do e mbajë mend gjatë. Almeda dhe Tolgahan kanë ndarë një foto familjare, në të cilën shihen të ulur përkrah Efehan.

“Gëzuar ditëlindjen djali im i çmuar! Ti je i dashur për ne, sot, nesër dhe gjithmonë”, ka shkruar Almeda përkrah fotos.

Po ashtu Tolgahan ka bërë një urim shumë special për djalin e vetëm të familjes, që shumë shpejt do të marrë rolin e vëllait të madh.

“Gëzuar ditëlindjen, jam i lumtur që të kam djali im i dashur. Të dhëntë Zoti shumë vite jetë me shëndet dhe paqe”, shkruan Tolgahan në urimin e tij.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Familja tashmë janë në pritje të fëmijës së dytë, që mund të vijë në jetë nga momenti në moment. Almeda është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe së shpejti do të sjellë në jetë një vajzë. Madje ajo dhe Tolgahan kanë zgjedhur edhe emrin për vogëlushen, që do e pagëzojnë me emrin Alina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat