Xhensila prej se nisi palestrën nuk ndalet së reklamuari trupin

Mediale Vip

Xhensila prej se nisi palestrën nuk ndalet së reklamuari trupin

Më: 6 maj 2021 Në ora: 15:51
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj ka provokuar sërish.

Ajo ka sjellë një imazh në të cilin ka vënë në fokus linjat trupore.

Xhensila ka kohë që ka filluar të merret me palestër, e që atëherë këngëtarja në vazhdimësi ka reklamuar trupin duke treguar rezultatet që ka arritur.

Ndryshe, ajo është e martuar me këngëtarin dhe aktorin shqiptar Bes Kallakun, me të cilin bashkë kanë një vajzë të quajtur Ajka.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat