Ermira sjellë një foto të papublikuar nga martesa me Goldin

Mediale Vip

Ermira sjellë një foto të papublikuar nga martesa me Goldin

Më: 6 maj 2021 Në ora: 19:38
Gold Ag dhe Ermira Shkodra

Gold Ag dhe Ermira Shkodra u fejuan dhe martuan në fshehtësi.

Reperi  vendosi që celebrimet për të dyja rastet ti bëjë larg syrit mediatik, meqë rast edhe ishte kohë pandemike.

Ata u fejuan e martuan shumë shpejt, e tani janë edhe prindër të një djali për të cilin kanë zgjedhur një emër mjaft të veçantë.

Kohë pas kohe dyshja simpatik kanë sjellë imazhe nga martesa e tyre, por jo edhe këtë të cilin Ermira e solli për herë të parë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat